ENERGO SUMMIT
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
ENERGO SUMMIT 2018

ENERGO SUMMIT

NOVINKY Z FOR ENERGO A ENERGO SUMMITU

Předseda vlády Bohuslav Sobotka převzal záštitu nad 5. mezinárodním veletrhem výroby, rozvodu a užití energie FOR ENERGO 2016, který proběhne 10. – 13. května v rámci Jarních průmyslových veletrhů na Výstavišti v Letňanech. Současně přijal záštitu i nad mezinárodním setkáním ENERGO SUMMITu, který bude vrcholnou událostí energetického průmyslu roku 2016. Summitem posluchače provede moderátor PhDr. Přemysl Čech, který již přes 30 let pracuje jako redaktor a moderátor v České televizi a v posledních letech moderoval zejména ekonomické pořady.

2016-03-01 15:52:15 Více


GENERÁLNÍM PARTNEREM VELETRHU FOR ENERGO A ENERGO SUMMITU SKUPINA ČEZ A PARTNEREM SKUPINA ÚJV

Generálním partnerem veletrhu FOR ENERGO a ENERGO SUMMITu se stala Skupina ČEZ, nejvýznamnější energetická společnost v České republice, které také patří první příčka ve střední a východní Evropě, a to jak z hlediska instalovaného výkonu, tak i dle počtu zákazníků. Aktivity skupiny zahrnují pestré spektrum činností od těžby surovin, přes výrobu, distribuci a obchod až po oblast telekomunikací, informatiky, jaderného výzkumu, projektování, výstavby a údržby energetických zařízení nebo zpracování vedlejších energetických produktů. Skupina ČEZ se věnuje i dalším činnostem souvisejících s výrobou elektřiny. Je aktivní na poli vědy i inovací, kdy je v celém regionu lídrem v rozvoji chytrých sítí a elektromobilů.

Dalším partnerem veletrhu je Skupina ÚJV, která se zaměřuje na výzkum a vývoj, projekční a inženýrské služby, technický inženýring, výrobu speciálních produktů a zařízení i expertní činnosti v oblastech energetiky, průmyslu a také ve zdravotnictví. Mateřská společnost ÚJV Řež, a. s., je lídrem a 100% vlastníkem celého uskupení, tvořeného společnostmi Centrum výzkumu Řež s.r.o., Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o., Ústav aplikované mechaniky Brno, s.r.o. a EGP INVEST, spol. s r.o. z Uherského Brodu. Aktivity Skupiny ÚJV zahrnují kromě zakázek v ČR a SR také desítky zahraničních projektů v zemích EU, v Americe, Asii a východní Evropě. Skupina disponuje rozsáhlou, často unikátní, technologickou infrastrukturou a je zapojena do řady technologických platforem v rámci nadnárodních struktur. Skupina ÚJV je také členem Skupiny ČEZ.

2016-02-03 14:38:01 Více


Proběhlo 1. zasedání programové rady ENERGO SUMMITu

Dne 26. 1. 2016 proběhlo první zasedání programové rady, jehož hlavním cílem byl výběr došlých témat jednotlivých řečníků. Z řady zajímavých abstraktů nakonec programová rada vybrala čtyři řečníky, jejichž jména a témata budou zveřejněna během února.

Stále ještě je možné navázat spolupráci v rámci summitu formou sponzorství. V případě dotazů se mohou zájemci obracet na realizační tým.

2016-01-29 14:04:48 Více


Seznamte se s programovou radou ENERGO SUMMITu

V programové radě summitu zasedne v roli předsedy Ing. Jan Prokš Ph. D., ředitel Elektrotechnické asociace České republiky. Dalšími členy jsou pak Ing. Alena Vitásková, předsedkyně Energetického regulačního úřadu a Ing. Marcela Juračková, ředitelka odboru kontroly Státní energetické inspekce. Více informací o jednotlivých členech programové rady naleznete ZDE.

2015-12-18 15:46:28 Více


Termín pro podání abstraktů prodloužen do 31. 12. 2015

Dovolujeme si všechny potencionální přednášející informovat, že termín pro podání abstraktů byl vzhledem k přesunu summitu do květnového termínu prodloužen do 31. 12. 2015. Veškeré došlé abstrakty následně projdou vyhodnocením programové rady, ve které zasednou mimo jiné také ředitel Českomoravské elektrotechnické asociace Jan Prokš, předsedkyně Energetického regulačního úřadu paní Alena Vitásková a ředitelka odboru kontroly Státní energetické inspekce paní Marcela Juračková.

2015-11-16 15:40:52 Více


Možnosti spolupráce v rámci ENERGO SUMMITu

Dne 10. 5. 2016 proběhne v exkluzivním prostředí nového Kongresového sálu 2. ročník mezinárodního summitu. Již nyní je možné přihlásit svůj příspěvek a vyjádřit se tak k některému z aktuálních témat programu.  Také se nabízí možnost se aktivně zapojit díky atraktivní nabídce pro sponzory.

2015-09-11 08:58:44 Více


Ohlédnutí za minulým ročníkem

První ročník mezinárodního ENERGO SUMMITu, na kterém vystoupila řada odborníků se konal 19.11.2015 v rámci veletrhu FOR ENERGO. Summit zaznamenal velký zájem odborné veřejnosti, počet posluchačů se blížil k 250. Nechyběli ani zástupci velvyslanectví ze Španělska, Číny, Itálie, Ruska, Thajska a Rakouska. Akce zaujala i Českou televizi, reportáž z veletrhu si můžete pustit zde.
2015-06-29 15:00:25 Více
předchozí následující
  TZB-info
TZB-info Brněnská turbína Siemens dodá páru pro chladnou Sibiř Vliv velkoobchodních cen elektřiny na cenu pro koncové zákazníky Konference Vykurovanie 2020 - část 4. Platíte za plyn férovou cenu? ČMKBK: cena plynu pod 400 Kč/MWh Konference Vykurovanie 2020 - část 3.
Závěrečná zpráva ENERGOSUMMIT 2019

Facebook